• info@doman-tasmy.pl
  • Pracujemy od: 8:00 – 16:45

Skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?

Nasi konsultanci są gotowi do wsparcia przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy.

info@doman-tasmy.pl

Zobacz również

Thumb

Taśmy polipropylenowe

Stosowane do zabezpieczania ładunku na paletach.

Gwarantują doskonałą odporność na zrywanie oraz wytrzymuje duże siły rozciągające przy minimalnym wydłużeniu.

Taśmy PET są odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Dostępne na rynku są w rodzajach : gładkich i wytłaczanych.

Taśmy polipropylenowe (spinające)

Taśma polipropylenowa zwana także taśmą bandującą. Używając ją, można w prosty sposób zabezpieczyć przesyłane przesyłki lub towar. Doskonale nadaje się zarówno do przymocowywania większej ilości paczek, palet, towaru przewożonego na palecie, jaki i pakowania pojedynczych, trochę mniejszych gabarytów.

Taśmy bandujące wykazują się dobrymi parametrami technicznymi. Są doceniane za swoją wytrzymałość i moc. Dobrze stabilizują i przymocowują ładunek w trakcie procesu transportu, jednocześnie w żaden sposób nie uszkadzają naszego ładunku.

Taśmy polipropylenowe (spinające) z nadrukiem

W naszym asortymencie znajdziesz także bardzo  praktycznych taśmy spinające z nadrukiem. Możemy zaproponować rozwiązania w różnych rozmiary i wersje kolorystyczne (w odcieniu białym, niebieskim, czerwonym, zielonym lub żółtym), na które możemy nanieść indywidualną grafikę w postaci logo firmy. Polipropylenowa (PP) taśma z nadrukiem to jeden z najbardziej popularnych i sprawdzonych produktów do zabezpieczania towarów wysyłanych na paletach. Nasz produkt jest idealną reklamą i zarazem plombą zabezpieczającą